
У четвер у частині районів Києва запровадили аварійні відключення світла. Причиною стали технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго 25 червня. "Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів", – йдеться в повідомленні. Стверджується, що аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу, – додали в Укренерго. Раніше в четвер стало відомо, що зникло світло на лівому березі Києва. Також 22 червня відразу кілька районів столиці залишилися без світла, переважно на лівобережжі. Також зранку повідомлялось, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

