Пошта, що говорить
Швидкість читання:
Всього:
00:00
Залишилось:
00:00
06/25/2026 - 13:50
У Києві ввели екстрені відключення світла

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", – йдеться в повідомленні. Водночас на сайті компанії не вказується, що відключення діють лише на лівому березі, а отже знеструмленні можуть бути і на правому березі. При цьому енергетики наразі не інформують, що саме стало причиною відключень в толиці. Нагадаємо, 22 червня відразу кілька районів Києва залишилися без світла, переважно на лівобережжі. Раніше тало відомо, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури. Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Юридическая поддержка: profitmark.ua
Регистрация торговой марки